Ciesz się zdrowiem i wolnością w naszym centrum zdrowia!

Erdem Health Group

Erdem Health Group jest jedną z najbardziej efektywnych instytucji zdrowia w Turcji, służąc w sektorze zdrowia i edukacji od 1988 roku.

Ma trzy szpitale, dwa centra dializy, centrum medyczne, centrum zdrowia jamy ustnej i stomatologicznej oraz klinikę chirurgii plastycznej i przeszczepów włosów.

Świadczy usługi w każdym oddziale medycznym dla pacjentów mieszkających zarówno w Turcji, jak i za granicą. Ma jednych z najbardziej odnoszących sukcesy lekarzy w Turcji, a dzięki zaawansowanym zespołom medycznym satysfakcja naszych pacjentów wzrasta.

Nasze Szpitale

Odkryj nasze w pełni wyposażone szpitale

Zespół medyczny

Odkryj nasz doświadczony zespół

Misja

Naszą misją jest przestrzeganie zasady "zdrowie przede wszystkim" i dokładanie wszelkich starań, aby leczyć naszych pacjentów. Zawsze podążamy za najnowszą technologią i idziemy naprzód z perspektywą całkowicie zorientowaną na rozwiązania.

Wizja

Naszą wizją jest wyciąganie pomocnej dłoni do coraz większej liczby osób każdego dnia i kontynuowanie pracy, aby zapewnić, że nasze podejście do usług jest zawsze "zorientowane na ludzi".

Międzynarodowy certyfikat autoryzacji turystyki zdrowotnej