Przeszczep Wlosow Na Ciele w Turcji

Uwolnij swoją pewność siebie: Wybierz przeszczep włosów na ciało!

Czym jest przeszczep włosów na ciele?

Gęstość włosów jest jednym z czynników zapewniających powodzenie procesu przeszczepiania włosów. Innymi słowy, nawet jeśli masz bardzo dobrą wiedzę techniczną i znasz kąt, kierunek i linię włosów naturalnych, jeśli nie możesz wydobyć odpowiedniej liczby włosów, efekt końcowy może nie być ostatecznie zadowalajacy. W związku z tym zwiększenie gęstości jest kluczowym celem zabiegów przeszczepiania włosów. W tym celu konieczne jest zwiększenie źródła mieszków włosowych, które mają zostać przeszczepione.

Przeszczep włosów o większej gęstości można przeprowadzić, wykorzystując włosy na ciele jako źródło włosów poza tradycyjnie stosowanym obszarem tyłu głowy. Nazywa się to przeszczepem z włosów na ciele.

Aby zapewnić naturalny efekt zabiegu należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

• Lekarz określa linię przeszczepu włosów dostosowaną do budowy twarzy
  • Należy zastosować implantację od pojedynczych mieszków włosowych, zaczynając od linii włosów, z kolei grafty z większa ilością włosów powinny być implantowane dalej
  • Należy upewnić się, że kąt i kierunek implantacji włosów są odpowiednie dla miejsca, w którym są one naturalnie zasadzone. Generalnie zasada w kontekście implantacji graftów to we właściwym kierunku jest umieszczneie ich pod kątem od 40 do 45 stopni.

Obszar karku: Główny obszar dawczy w przypadku przeszczepów włosów.

Tradycyjnym źródłem mieszków niezbędnych do przeprowadzenia przeszczepu włosów jest tył głowy pacjenta. Obszar ten nazywany jest często o tkanką dawczą lub obszarem dawczym. Powodem, dla którego jest on preferowany, jest to, że ma prawie takie same cechy jak włosy z przodu.

Aby uzyskać pełną definicję, jest to obszar pomiędzy dwojgiem uszu. Cechy, które czynią włosy w tym obszarze cennymi to:

• Te włosy są mocniejsze niż włosy z przodu lub czubku głowy. Hormony wywołujące wypadanie włosów mają mniejszy wpływ na włosy w opisywanym obszarze.
  • Włosy te są takie same jak normalne włosy pod względem wzorca wzrostu.
  • Są to włosy, które wyglądają bardziej naturalnie, ponieważ są w równym stopniu podatne na działanie innych włosów w obszarze owłosionym od strony zewnętrznej.
  • Wielu graftach znajduje się podoba liczba włosów. Innymi słowy, w jednym grafcie (mieszku włosowym) mogą znajdować się średnio nieco więcej niż 2 włosy. Potencjalnie graft może zawierać 2, 3, 4 lub więcej włosów. Występują również grafy gdzie włosy są pojedyncze.

Przeszczepu Wlosow w Turcji Cena

Wykorzystanie włosów na ciele w przeszczepianiu włosów

Poza obszarem znajdującym się w okolicy potylicy pajenta, potencjalnie grafty można wydobyć również z obszaru :

• Obszar brody
  • Obszar klatki piersiowej
  • Inne obszary ciała (plecy, nogi itp.)

Mieszki włosowe pobrane z okolicy brody

Tempo wzrostu mieszków włosowych pobranych z brody wykazuje pewną różnicę w porównaniu z włosami na karku. Włosy z okolicy broda wykazują podobną długość życia, ale porost włosów postępuje nieco wolniej.

Cechą graftów brody jest to, że często są pojedyncze. Innymi słowy, w cebulce nie będzie dwóch czy trzech włosów, jak w okolicy potylicy.

Włosy brody są gęste. Podczas gdy normalna grubość włókna włosa ma średnicę 0,04–0,06 mm, średnica korzenia brody może nawet przekraczać średnio 0,08–0,1 mm. Są to niewątpliwie okoliczności, które mogą różnić się w zależności od osoby.

Korzenie włosów w okolicy klatki piersiowej

Mieszki włosowe pobrane z okolicy klatki piersiowej składają się z pojedynczych mieszków włosowych, podobnie jak mieszki włosowe w okolicy brody. Po ekstrakcji z klatki piersiowej mieszki włosowe rosną wolniej niż cebulki brody. Oczekuje się, że urosną maksymalnie 5-6 cm. Te mieszki włosowe zwykle rosną bardziej zakrzywione, a nie proste. Są cieńsze.

Korzenie włosów w innych częściach ciała (plecy, nogi itp.)

Mieszki włosowe w tym obszarze mają pewne cechy podobne do mieszków włosowych w okolicy klatki piersiowej. Podczas planowania przeszczepu włosów wszystkie mieszki włosowe pobrane z ciała (broda, klatka piersiowa itp.) wykorzystywane są jako elementy zagęszczające w środkowych obszarach, a nie w przednich obszarach granicznych.

Planowanie włosów na ciele przed przeszczepem włosów

Podczas przeszczepiania włosów najpierw próbuje się pobrać jak najwięcej mieszków włosowych, nie uszkadzając okolicy tyłu głowy. Następnie zostaną pobrane mieszki włosowe z okolicy brody. Planując przeszczep włosów, zamiast planować najpierw pobranie włosów z okolicy klatki piersiowej, lepiej jest wybrać okolicę brody, skąd można pobrać więcej mieszków włosowych.

Przeszczep Wlosow Na Ciele Proces

Przeszczep Wlosow Na Ciele w Turcji FAQ

Większość osób zgłasza zauważalne zmiany we wzroście włosów po około sześciu miesiącach. Pełne rezultaty operacji są prawie zawsze widoczne po roku od zabiegu.

Aby przeszczep włosów zakończył się sukcesem, przeszczepy muszą żyć i przystosować się do nowego środowiska. Według badań klinicznych 85–95 procent wszystkich wszczepionych przeszczepów łatwo zakorzenia się w miejscu przeszczepu.

Końcowe włosy, które rosną na ludzkim ciele w okresie dojrzewania i po nim, nazywane są włosami na ciele lub włosami androgennymi. Można go odróżnić od włosów welurowych, które są mniej zauważalne, znacznie delikatniejsze i jaśniejsze.

Oprócz włosów na głowie, jako dawcy do przeszczepów włosów można wykorzystać także włosy na ciele. Najlepszym rozwiązaniem jest przeszczep włosów na brodzie i klatce piersiowej.